| visti97 a întrebat:

Care este cel mai bun liceu din constanta? Dar sa nu fie foarte greu?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Cel mai bun liceu din Cnstanta e Ovidius insa este destul de greu pentru ca se invata mult si nu toti elevii care ajung acolo fac fata.Al doilea liceu bun ar fi Mircea insa acolo notele se iau prin concursuri...proiecte si nu prea se invata(de exp am acum un coleg ce a fost la mircea si pe langa faptul ca acolo merg cei care sunt plini de bani si de fite a participat la 2 mari concursuri (a invatat mult intr-adevar)insa nu mergea mai deloc la liceu pentru ca era scutit, asa a lipsit cam tot semestrul). Prin urmare iti imaginezi cum este liceul...
Al 3 liceu bun ar fi Traian insa dupa parerea mea e destul de strict in ceea ce priveste regulile.Se invata intr-adevar, dar si aici e cam greut.
Apoi urmeaza Eminescu (liceu la care sunt eu) despre care pot sa zic ca imi place, nu doar pentru ca sunt eu aici ci pentru ca profesorii nu te streseaza doar cu invatatul, avem mai multe zile libere si cred ca e mai usor sa te descurci.Eu acum am trecut a 10 a insa pot sa zic ca mi-a placut si am de gand sa raman aici. Poate te ajuta cat de cat raspunsul meu.Bafta! happy

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Cel mai bun este colegiul Mircea...

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.