| Dragosh9988 a întrebat:

Care este secretul pentru muschi pe abdomen? Trebuie sa fac doar abdomene (cate la numar)?

Răspuns Câştigător
| B3bytzaa a răspuns:

Eu fac abdomene, am inceput facand cate 20-30 am ajuns la 100 pe zi, da rnu fac zilnic, de 2-3 ori pe saptamana.Am inteles ca nici nu e recomandat sa faci zi de zi pentru a lasa mushciul sa se refaca.Tu ca baiat rezisti sa faci mult mai multe.Eu iti recomand sa faci cate 3-4 serii de 2-3 ori pe saptamana a cate 30-50 abdomene, oricum stiu ca e bine sa nu le faci zilnic.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca nu doar abdomene laughing

Alimentatia conteaza 90 %, abdomenul se face prin alimentatie, nu prin exercitii

| AndreeaShrott a răspuns:

Treaba sta in felul urmator: exercitii trebuie combinate.Nu are rost sa lucrezi doar o singura parte a corpului pentru ca nu vei obtine rezultate. Daca vrei patratele faci un abonament la sala.