| Iuliankappa67 a întrebat:

Care imi zice un program in care sa inregistrez video in slow motion? Sa il descarc pentru telefon cu android.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Este mai simplu sa filmezi normal cu telefonul si apoi sa folosesti pe PC un soft pentru slow motion, dar daca nu ai o camera care sa filmeze la cu multe frame-uri pe secunda, nu o sa iasa prea bine.

| Iuliankappa67 explică (pentru ombladon):

Ideea este ca eu vreau sa vad pe telefon ca in calculator stiu sa fac, am Samsung s3, eram curios daca merge vreun program sa filmez in slow motion. Multumesc de raspuns!

| Ciurcanu_Catalin_1998 a răspuns:

Poti incerca sa filmezi normal si dupa cu Windows Movie Maker sa faci slow motion. Acum caut un program folositor.