| 4n0nim a întrebat:

Care ma ajuta cu un keylogger functionabil cu serial permanent?
deci asta e in primul rand.
Daca se poate stiti un keylogger care sa mearga mai mult de 2 saptamani la cineva in pc?
Si daca se poate acel keylogger sa il pot baga intr-un prog sa arhiva si sa il pot transmite la o persoana [ la asta vreau ajutor ca nu stiu cum] Fundita!

3 răspunsuri:
| Ana_Ruje_1975 a răspuns:

AdramaxKeylogger

| 4n0nim explică (pentru Ana_Ruje_1975):

As vrea ca sa primesc si linkul de download si sa ma ajuti la transmiterea unei persoane intr-un fisier.

| ZenXoXo a răspuns:

I-a id me de mess si discutam despre keylogger. Dar sa-mi dai funda