| xSega a întrebat:

Care perioada a anilor vi se pare cea mai frumoasa 80' 90' 20' 21'?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Anii 90 au fost super faini. Atunci te duceai la discotecă să te distrezi și chiar dansai. Era muzica aia menită să te facă să vibrezi, să zâmbești, nu ca acum doar sexualizată. Nu ieșeai în oraș doar ca să te fuți prin toalete sau să te spargi și îmbeți ca acum. Chiar era creativitate, fiecare căuta moduri noi de a face gașca să se simtă bine. Și procesul de curtare era unul aparte. Nu ca acum ne-am văzut și peste două zile oare sunt gravidă? Chiar se construiau relații în timp. Fiecare cunoștea familia și cercul de prieteni ai celuilalt. Era mai uman totul, nu robotizat ca acum. Nu se putea așa mult accentul pe a demonstra. Nu știu cum au fost anii '80, poate mai mișto, poate nu. Doar adolescenții și tinerii de atunci o pot spune.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Anii 80 nu i am trait, dar anii 90 au fost interesanti.
Mai putina tehnologie, mai multa interactiune intre oameni, formatii precum AnimalX si 3sud-est care faceau valuri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Anii 80-90 intrucit anii 20 nu i am prins nici unul din noi, cine este nascut in 1920? Si are cont pe TPU?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu, 1922, mai exact.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da

| Freya1 a răspuns:

90 20

| CleanHeart a răspuns:

80,90,imi pare rau ca nu i-am prins era cu totul altceva atunci,o altfel de muzica,oamenii erau diferiti,cu cat tehnologia a avansat cu atat s-a mai luat din timp,fericire,sanatate,urasc aceste vremuri mi-ar fi placut sa traiesc pe timpurile parintilor, le-am spus si lor, chiar daca nici atunci nu era totul perfect din cauza comunismului existau relatii sincere, lumea se distra in discoteca pe muzica buna, imbracamintea nu prea conta, si mai presus de toate toti erau fericiti.

| xSega explică (pentru CleanHeart):

Nici eu nu am prins perioada aceea iar in anii 90 nu îmi aduc aminte Pt ca eram mic dar îmi place mult perioada asta a anilor 90, mi se pare tot ce tine de ea interesant

| FoxyM a răspuns:

Salutare! As spune 20'...
Trebuia sa pui '80,'90 nu dupa ca la 20'.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Anii '90. Fara tiganeala, manele si imi este dor de desenele vechi si de generatia cu mentalitatea mai buna.

| nhhv a răspuns:

90'.