| PrimeTime a întrebat:

Care stie cum pot muzica care o vreau eu la muziton puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| C0sminn a răspuns:

Salut!
Nu stiu daca sigur la asta te referi, dar daca e vb de un muziton pentru cosmote, atunci cand te sunt cineva sa il auda faci in felul urmator:
Intri pe : http://www.muziton.ro, ai sus in stanga: "Autentificare" dai acolo si scrii nr de tel pe care doresti muzitonul si vei primi un sms cu un cod de confirmare. Il vei tasta acolo unde iti apare dupa ce introduci nr de tel si ai dat accept. Scrii codul si gata...ai cont.Pe urma tot ce trebuie sa faci este sa rasfoiesti si sa cauti muzitonul dorit.
O sa vazi ca ai mai multe optiuni, poti pune tonul sa fie activ intre orele de ex: 00:00 si 08:00 etc.

Sper ca la asta te-ai referit... daca nu, inseamna ca am scris degeaba.
Daca asta a fost, stii ce sa faci :)

| PrimeTime explică (pentru C0sminn):

De fapt nu a fost asta :-s...Eu ma refeream stiu cum pun muziton dar nu stiu cum aleg eu melodia mea.adica de ex:adele:someone love you...nu stiu cum aleg sa pun melodia asta :-s