| LuizaImperffect a întrebat:

Care stie programe de modificat poze?:d dau funda; X

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| delonia a răspuns:

Pai clasicul photoscape, care e destul de bun si mai e gimp care e foarte folositor si iti ia ceva timp sa'l intelegi cu totul happy. amandoua sunt gratuite pe net, zic asta pentru ca palesc in fata photoshopului care trebuie sa dai ceva pe el, daca nu stii cum sa'l piratezi.

| lolly_3072 a răspuns:

Photoscape sau photoshoplove struck

pe photoscape il iei gratis de pe chip.ru.eu
sau ceva de genu cauti u pe goaglelove struckx
si oricum acolo gasesti o groaza de programe cre sunt super ok.:X
baftaaaaa>:d<
te pupa lolly:X

| DjBl3ndar a răspuns:

Poi :
- PhotoShop
-PhotoScape
-PhotoPlus
- PhotoFiltre
-FastStone Photo Resizer
- BatchPhoto Pro
- Intra pe http://www.programedemodificatpoze.info si gasesti cate vrei.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Limo a răspuns:

Pai eu folosesc PhotoFiltre, Paint Tool Sai, Photoshop.si ca site http://www.picnik.com/app. Mie site'ul mi' se pare foarte ok si m'a ajutat de multe ori chiar mai mult decat programele. sper ca am ajutat.

| Dia a răspuns:

Pizap, PhotoShop, PhotoScape, Photofunia, Photoshine, taaz.com, Picasa, Photoinstrument, Photo-il.
Eu iti recomand PhotoScape. si imi place mult de tot www. taaz.com.
Numa binee` :*

| Cristiann_2359 a răspuns:

Poi poti folosi PhotoShop,PhotoScape, PhotoFilltre, sau Gimp e bunicel pentru incepatori.

Răspuns utilizator avertizat
| Morena30 a răspuns:

Incearca PhotoScape sau PhotoShinewinking Sunt preferatele mele :X

| baalial a răspuns:

Http://www.softfree.eu/romana/windows/imaginedesen.php incearca asta sper sa iti fie de ajutor;)

| GoldenLemon a răspuns:

Www.taaz.com (program de trucat)
www.photoshop.com (program pentru combinat, adaugat.etc)