| DyaNa1337 a întrebat:

Care stiti cum pot rezolva urmatoarea problema
mi-am facut un nou cont pe youtube, acum de cand s-a actualizat noul aspect pe youtube, cere sa iti faci automat si cont de google,,, dupa ce am terminat de facut contul si toate prostiile alea pe care le cere acum, am intrat pe google si am vazut ca in partea dreapta-sus apare contul` de gmail pe care mi l-a cerut yt sa-l fac, si pe care eu l-am sters pentru ca nu aveam si nu am nevoie de asa ceva, si spre surprinderea mea constant ca, contul de youtube numai merge, am dat acolo retreive password si toate prostiile alea, dar mail cu datele pentru a face contul sa mearga, le trimite pe contul de gmail pe care l-am sters, deci cum pot rezolva acest lucru, ma enerveaza! google + youtube = fail xD, va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi, si sa nu va stergeti contul de gmail daca aveti cont pe youtube, ca patiti ca mine

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contul de gmail este si contul pe youtube(numele de user si parola) asa ca este normal sa nu-l mai ai de vreme ce l-ai sters. Fa-ti din nou cont pe gmail si il vei avea si pe youtube. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaasssppppppppppaaaaaaaaaaaaa:Glaughing

| VictorRecords a răspuns:

Reactiveaza-ti contul pe gmail. Dar de ce l-ai sters in primul rand?