| anonim_4396 a întrebat:

Am avut odată un cont Google în Mai 2018 l-am făcut și tot în Mai 2018 am avut și un canal de Youtube până în octombrie 2019 când am decis sa șterg tot google l-am șters tot contul Google și acum daca vreau sa îl bag înapoi google spune contul nu există știu că atunci nu îmi zicea nu exista și să îl recuperez că a fost șters recent dar acum nu mai este recent și nu știu dacă se mai poate sa îl iau canalul a avut 285 de abonați și am dat mesaj și la YouTube pe Twitter
Cum as putea sa îl iau înapoi?((
Cineva daca poate sau știe cum să fac sa îmi dea mesaj și în privat daca se poate sau in privat daca sa îi dau Gmail-ul la canal și toate alea poate va merge ceva
Aș vrea contul înapoi și nu știu cum să fac sa îl iau am avut pe el și nr de telefon de recuperare dar acel Nr de telefon nu îl mai am am avut și adresa de recuperare dar nici pe aia nu o mai am((

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai daca ai dat stergere nu mai ai cum sa il recuperzi, asta daca nu cumva exista vreo regula a google care sa pastreze o perioada de timp sa zicem 60 de zile un backup al tuturor conturilor sterse, desi ma indoiesc.
Google sunt niste nesimtiti, nu raspund la mesaje decat daca ai mare noroc, eu sunt total nemultumit de ei.
In comparatie cu platforme precum wordpress care mi-au raspuns in cateva ore si mi-au recuperat cont sters din greseala fara probleme!
Dezi spuneti google si trageti apa.
Oricum dupa atatia ani de zile nu te mai astepta sa iti recuperezi ceva, pentru ca nu e vina google ca tu ai sters contul.
Ai zis ca ai dat mesaj la Youtube si twitter, din cate stiu eu twitter este platforma diferita si nu apartine de trustul google asa cum apartine Youtube.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am decis sa șters atunci și vreau cont înapoi

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Ghinion. Daca nu l-ai recuperat atunci a fost sters de tot.