| liviunm a întrebat:

Care sunt cauzele care imi apar cosuri marunte dupa gat și pe brate

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la gramatică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transpiratia, hainele sintetice, igiena deficitara, celulele moarte, bacteriile ( atunci cand cosurile sunt purulente ), alimentatie nepotrivita sau produsele de curatare a corpului prost formulate.

| Kogaion a răspuns:

Probabil vreo iritatie.

| Maskoff a răspuns:

Poate sa fie de le transpirație. Dar nu există un fapt anume. se eu probleme de genul. care trec în timp. Nu te scarpină, sau sa le atingi. o să treacă singure

| Maskoff a răspuns:

Poate sa fie de la transpirație. Dar nu există un fapt anume. si eu am probleme de genul. care trec în timp. Nu te scarpină, sau sa le atingi. o să treacă singure