| Racusori123 a întrebat:

Care sunt materiile de baza la Stiinte ale naturii(liceu) daca stiti de preferabil Liceul Titulescu din Pucioasa?

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Salut, eu sunt la stiinte ale naturii, clasa a 9. Eu am:5 ore de mate, 2 de bio, 3 de fizica, 2 de chimie, 1 sport, 2 engleza, 2 franceza, 1 religie, 2tic, 1 informatica, 4 de romana, 1 istorie, 1 geografie(cred ca mai sunt cateva, dar le-am uitat.
De baza sunt cele la care dai si bac. Matematica, biologie, chimie, fizica, romana, informatica(la bac ii zice competente digitale parca) si sa stii o limba straina(de preferat engleza)

| LastMimzy a răspuns:

Nu stiu liceul acela dar de baza e matematica, fizica, chimia si romana