| astertix09 a întrebat:

Care sunt scurtaturile sa intri in legatura directa cu operatorul la operatorii nostri de telefonie mobila Cosmote, Orange, Vodafone doar nu o fi secret de stat? Ar trebui sa aiba si ei o harta a meniurilor de la asistenta clienti pentru ca stai si consumi bateriia pentru o intrebare.

Răspuns Câştigător
| valentin_6918 a răspuns:

DA!
Stiu despre ce vorbesti. Eu am renuntat la Vodafone, dar numarul lor direct - la care, oricum raspund dupa 5-7 minute este 0372022222.

7 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu prea exista asa ceva...sau poate nu am inteles eu bine intrebarea...

| astertix09 explică:

Sa lamuresc putin de exemplu la vodafone formezi *222 pentru asistenta clienti si apoi formezi 1 formezi alte cifre pana intr-un tarziu reusesti sa gasesti o ramura valida. E atat de greu, poate citesc si webmasterii lor sa scrie o scurtatura directa pentru a intra in contact cu un operator uman?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar vizitand magazinele de specialitate, vanzatorii iti pot explica orice dilema pe care o ai fara a mai sta pe linia de asteptare sau si mai rau, fara a primi raspunsul exact la cee a ce ti-ai dorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*222 tasta de apel dupa care 141010101

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai am sunat la Vodafone:
*222 APOItasta 1 pentru limba romana, apoi 11401 si veti fi transferat catre operator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e considerata reclama am gasit aici ceva, sper sa funstioneze http://pchelp.ro.im/......-operator/

| Saveluc a răspuns:

Este foarte Simplu sa intrati in legatura ca Mafiotii pardon ccu cei de la Vodafone. formati *222 dupacare apasati tasta 1 pentru. limba Romana si apoi 140 si asteptati si dupacare vise spune. Va multumim ca ati ales Vodafone va rugam asteptati cateva momente pentru intrati in legatu. Convorbirea dvs poate fi spionat pardon inregistrat. Va multumim (si el/ea) vorbeste decat cu o persoana