| iulian2260 a întrebat:

Am un telefon nokia 6233 si nu mai recunoaste incarcatorul imi poate spune cineva adresa unui destept care sa-l poata repara? am fost la un centru de reparatii, l-au resoftat dar tot nu merge.

2 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Incearca cu alt incarcator de nokia. A meu nu se incarca cu incarcatorul lui se incarca cu altul tot de la un telefon nokiahee hee

| valThina a răspuns:

Incearca sa incarci si alt telefon nokia cu incarcatoru tau si vezi daca merge daca nu inseamna ca e de la incarcator, dar daca alt tel se incarca inseamna ca telefonul tau nu mai primeste curent.acum depinde si in ce oras staiwinking