| waXonwaXoff a întrebat:

Care telefon e mai bun:Nokia C3 sau Nokia E5?

11 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Eu recomand Nokia C3, Foarte multi prieteni au si sunt multumiti de acest model...

| mona a răspuns:

Eu prefer Nokia c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E5.
Are procesor, memorie interna mai mare decat C3 si GPS. Daca nu sti ce sunt astea inseamna ca nici n-o sa iti foloseasca; asa ca mergi pe C3, e mai ieftin.

| NemNUZ a răspuns:

C3

| blackrain a răspuns:

E5. c3 e mai slabut, e ca un second phone, adica daca ai mai multe tel, sa nu ai unu din ala care se dezmembreaza

| Serqet a răspuns:

Salut!
Eu ti-as recomanda E5, deoarece pe acesta il am si eu, si sunt foarte multumit de el!

| Maria_Anne-Lisa_Zibileanu_1992 a răspuns:

Nu stiu eu am un c3 iar daca bag castile se aude prin difuzor

| Antonia18 a răspuns:

E5