| ilies2001 a întrebat:

Ce telefon mobil e mai bun:Nokia sau LG?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nokia pentru ca la LG se strica foarte repede touch-ul.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Poate daca ne referim la telefoanele de acum 7-8 ani, Nokia era mai bun!
din 2008 Nokia a ajuns la un nivel foarte jos. Si desi cu noile modele Lumia din 2012 au mai crescut, tot mai au mult de urcat pana la pragul de telfoane android LG - Motorola. LG sunt telefoane foarte fiabile, si mai ieftine ca Samsung-urile! Plus ca un 7. 5Mango nu se va compara niciodata cu un 4.0 ICS

| DAnc3 a răspuns:

Nu te lua dupa astia ca ei au vazut numa cookiuri si de asta zic ca Nokia e mai tare, Nokia are camera foto buna e destul de rezistent dar specificatiile tehnice sunt slabe rau aplicatii gasesti putine pe windows mobile si pe symbian nu se compara cu android, ia-ti LG ca desteptii astia se iau dupa lguri vechi de 4 ani si cares 200 de lei, LG a facut renumitul Nexus 4 care, in america costa 300 de $ (1000 lei) si-l bate lejer pe iphone 5 lasa-i pe amaratii astia ca nu se stiu la telefoane.

| ManeaAlex a răspuns:

Nokia din orice punct de vedere adica la busituri aplicatii muzica etc...Lg e praf

| Karmesytta a răspuns:

Nokia e mult mai bun.Eu cu inca doi prieteni am avut LG`uri cu touch si in cateva luni touchscreenu mergea foarte greu si la un momentdat nu a mai mers deloc. Cele mai bune sunt Samsungurilebig grin

| gabrielosss98 a răspuns:

Nokia evident, LG e o firma proasta.

| anonimulkl a răspuns:

Nokia.