| Theo512 a întrebat:

Cat costa o casa gen Tony Stark? Adica totul sa fie controlat prin tehnologie.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

În jur de 10-15 mil. € pe etaj, luând în considerare faptul că este un zgârie-nori. Terenul şi aşa mai departe in jur de 5 mil. €. Ingineria şi aşa mai departe in jur de 5 mil. € pe etaj.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca destul de mult, nu stiu sa-ti spun un pret exact luand in considerare mp ai casei, mp ai terenului din jurul casei, zona plus tot materialul tehnologic de care ai nevoie. Oricum cred ca un pret de pornire ar fi cam de 2 milioane de euro, ceva de genul aceleia din film.

| Balan_Robert_1996_kC5R a răspuns:

Nu o sa rad de tine,dar asta este o intrebare ridicola! Te-ai uitat prea mult la Iron Man! Si prin absurd tu nu poti avea o casa ca aia:in primul rand, trebuie sa dispui de foarte multi bani, iar in al doilea rand, tu nu ai putea sa o controlezi! Mai ai sa pui intrebari gen,, Cum fac sa-l cumpar pe Iron Man"!