| giani a întrebat:

Cat costa o copie legalizata la notar?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O copie legalizata la notar coasta intre 250 -500 mii lei, depinde de importanta actului se urmeaza a fi legalizat.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ultima data cand am legalizat o copie dupa buletin m-a costat mai putin de 10 lei. Se intampla anul trecut, in Alba Iulia... S-ar putea sa difere de la oras la oras sau de la notar la notar.

| ellene a răspuns:

In Bt, orice act e in jur de 10 lei

| viki a răspuns:

Cam 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea 10 lei...pentru orice eventualitate ia-ti 50 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de ron pe o copie mi se pare enorm, indiferent de act. Eu am mers chiar la un notariat din bucuresti, langa posta tineretului dupa ce le-am gasit site-ul (http://notariat-tineretului.net/......pret.html) si pretul era de 10 ron pe copie. plus ca am avut mai multe documente si mi-au oferit o reducere.

| iulia_5454 a răspuns:

Depinde cred de act si de oras
am dat in iunie pentru o copie legalizata a certificatului de nastere 7 lei(in bucuresti-militari)

| Luiza_4305 a răspuns:

Depinde ce fel de copie doresti, pentru.ca tarifurile difera atat de la un notar la altu cat si de tipul de act legalizat.

| ela_1729 a răspuns:

Fix astazi am mers la notar in Timisoara in Maria...mai exact si am intrebat doamna de acolo a spus ca 5 lei + TVA adica pe undeva la 6 lei si ceva.big grin Sper sa-ti fie de folos raspunsul.