| 1Q a întrebat:

Stie cineva cat m-ar costa aporximativ sa fac la notar copie legalizata pentru diploma de bac si cea de absolvire a liceului in cate doua exemplare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legalizarea costa, la onorariul minim, 3 lei pe pagina, plus TVA de 20%, in total 3, 60 lei pe pagina. De obicei se ia cate 4-5 lei pe pagina, pentru fiecare copie legalizata, deci vei plati cca 8-10 lei pentru cate 2 exemplare din fiecare diploma, in total 16-20 lei.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu foarte mult. In jur de 5 lei/exemplar tin minte ca m-a costat pe mine anul trecut.