| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa trimiti o scrisoare sau un pachet de maximum 1 kilogram in afara tarii?
Prin ce firma e mai ieftin si mai sigur, Posta Romana sau curierat rapid?
Sa raspunda doar cei care au mai trimis si detaliat happy, funda cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru DigiMind):

Nu prea inteleg e cam aiurea site-ul
eu as vrea sa stiu din Constanta pana in America, Anglia, Ucraina, India...aici as avea de trimis ceva

| DigiMind a răspuns:

Poti sa intrebi la cei de la FedEx. Sunt seriosi si te vor ajuta cu informatiile necesare.
http://www.fedex.com/ro/contact/

| anonim_4396 explică (pentru DigiMind):

Cu posta romana ai idee? ca vad ca astia de la curierat au sediile in curu planetei

| DigiMind a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-mi unde stai, si-ti spun cu cine poti trimite colet international, la pret fainwinking