| boooooring a întrebat:

Cat costa un gram de aur alb la amanet?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare casa de amanet are regulile si preturile ei, fiferite de ale celorlalte. Cauta o casa de amanet apropiata(din localitatea ta ori una apropiata) si vei vedea regulile, respectiv ce anume primesc in amanet, pe cat timp si cat platesc. Numai bine!

| zacrazy a răspuns:

Difera de la o casa de amanet la alta. Oricum, aurul alb, din cate stiu, e cel mai scump.

| pepe a răspuns:

Cam cât un gram de aur galben, în funcţie de karate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300 lei pentru voi oameni d rand si pentru bogati 45 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca nu se rimeste la amanet, dar na tu incearca... daca afli zi-mi si mielaughing

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Creka 55-56 lei.Cam cu atata mi-a zis o prietena ca si-o luat prietena prietenei salelaughing))

| Bianca_3140 a răspuns:

47. 55 lei dar variaza de la o bijutierie la alta tongue