| marius031 a întrebat:

Cat de mult sunt cautate locurile de munca pentru "Operator introducere, validare si prelucrare date" in Bucuresti si cat de bine sunt platite? cine stie sa raspunda.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Job mizerabil de indian, salariul pe masura. Din ce in ce mai putin cautate, intrucit exista piete mult mai ieftine pentru asta si nu necesita nici un alt skill decit sa fii robotel fara minte care accepta un salariu cit mai mic.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu prea cauta nimeni operator introducere date, cere sa te pricepi la ceva, acel ceva tinand fie de partea contabila, fie de tehnic.Deci,lasa-te...