| mgtow a întrebat:

Cat dureaza sa ajunga un colet din Spania in Romania prin posta romana? Voi l-ati primit bine fara sa fie deteriorat? Am auzit ca nu trateaza bine coletele din exterior posta romana.

Răspuns Câştigător
| Loriiiiix3 a răspuns:

O saptamana! stiu ca si matusa mea nea trimis din madrid bachet cu dulciuri.....si a juns intro saptamana! Fundaa plz!puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

Din Spania in Romania vine cu trenu dureaza aproximativ o luna
dupa il ia o masina si il duce la triaj la posta centrala durata: ~1-2 saptamani
dupa de acolo il duce in orasul tau 3 saptamani dupa de la posta orasului triaj 2-4 zile si dupa la posta de care apartii si dupa la tine

| unknownn a răspuns (pentru expertulginecolog):

Da pe dracu, stai 2 luni sa primesti un coletlaughing
Eu am primit tot din Spania si in vreo 2 saptamani ajungea...

| expertulginecolog a răspuns (pentru unknownn):

Sotia lucreaza la posta asa ca sunt in cunostinta de cauza asa ca te rog sa nu comentezi fara bun simt Multumesc

| unknownn a răspuns (pentru expertulginecolog):

Pai cum adica fara cunostinta de cauza? AM primit 8 colete din Spania si nici-unul nu ajungea in mai mult de 2-3 saptamani!

| expertulginecolog a răspuns (pentru unknownn):

Bun dar sotia lucreaza la posta acum in fine

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru expertulginecolog):

Da,im pare rau sa iti raspund, dar eu am primit un pachet de la mama din Spania ( Ovideo ) si la pus duminica evident eu l-am primit marti in TG-JIU happy

| mgtow explică (pentru Killer4Oscuro):

Mie imi ajunge duminica, ce naspa of si il pune maine (mercuri).

| lorelelea a răspuns (pentru expertulginecolog):

Da,,aveti dreptate, 1, 2 luni dureaza, prin posta! dar aici si mai nou se vb de posta atlassib, care dureaza inte 2 si 4 zile, iar in timpul sarbatorilor chiar si in 2 saptamani

| Meeela a răspuns:

Termenul nu il stiu, ce stiu este ca verisoara mea din Italia a trimis in Iunie doua pachete de 1000 E unul, a pus valoare pe el 100E pentru a nu plati mult mai mult pentru livrare, ghici ce s-a intamplat. unul din colete i-a disparut si cel de-al doilea a ajuns vai de el in tara. Cei de la ATLASSIB nu vor sa-i innapoieze banii, a facut un circ asta-vara directorului de la firma dar cu toate astea nu a rezolvat nimic. Daca trimiti pune valoare mare pe elwinking

| Pysycutza_Alexuta_1993 a răspuns:

Dureaza aproximativ o luna
dupa il ia o masina si il duce la triaj la posta centrala durata: ~1-2 saptamani
dupa de acolo il duce in orasul tau 3 saptamani dupa de la posta orasului triaj 2-4 zile si dupa la posta de care apartii si dupa la tine