| Bianca26bb a întrebat:

Cat este alocatia copiilor (daca este necesara informatia: copil cls a 6-a)?happy

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

42lei.

15 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai... 42 ron adica un adidas pentru ca al 2 lea il cumperi luna viitoare daca nu maninci nimic .adica faci economie... rusine parlamentarilor,,,,

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

42 lei.Cam putin.Inainte era si mai putinwinking

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

42 de lei...in Romania si in Belgia in jur de 80 de euro straight face(asta ca o comparatie)
In Germania alocatia e de 150 de euro straight facestraight face.

| Flav a răspuns:

. Mike., dar fa comparatie si cu nivelul si preturile de acolo.winking
Pe vremea mea parca era 25 ron. sunteti bogati mah tongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

42 lei indiferent in ce clasa este.

| JustMeFlory a răspuns:

Din nefericire 42 ron. oare ei chiar cred ca putem trai cu 42 ron pe luna?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| danutzzz1992 a răspuns:

Eu am avut si alocatia 20 de lei
NU va plangeti!

| Bianca26bb explică:

Bine, dragalasul, dar nu asta am intrebat...big grin

| petrovici2002 a răspuns:

Alocatia este de 42lei indiferent de clasa pe care o urmezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Foarte puțin, 42 ron.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

42 de lei sad... daca vrei sa-ti cumperi ceva ca lumea pe ei, trebuie' sa-i lasi sa se adune cateva luni straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eheeee. voi va luati alocatia singuri.eu nu vedeam dacat 1 leu duminica sa vad matineul.fericitilor.stiti ce inseamna sa astepti gaina sa se oua sai iei oul ca sati cumperi sapte bomboane? daca nu era cocosul bun adio dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am si eu o intrebare.Cat e alocatia in torino pentru romani?!
Sau in Alba. Multumesc

| lola_2540 a răspuns:

42 de lei.