| Bianca26bb a întrebat:

Cat este alocatia copiilor (daca este necesara informatia: copil cls a 6-a)?happy

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

42lei.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Foarte puțin, 42 ron.
Pa, pa.

| JustMeFlory a răspuns:

Din nefericire 42 ron. oare ei chiar cred ca putem trai cu 42 ron pe luna?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

42 de lei sad... daca vrei sa-ti cumperi ceva ca lumea pe ei, trebuie' sa-i lasi sa se adune cateva luni straight face.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

42 lei indiferent in ce clasa este.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

42 de lei...in Romania si in Belgia in jur de 80 de euro straight face(asta ca o comparatie)
In Germania alocatia e de 150 de euro straight facestraight face.

| Flav a răspuns:

. Mike., dar fa comparatie si cu nivelul si preturile de acolo.winking
Pe vremea mea parca era 25 ron. sunteti bogati mah tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eheeee. voi va luati alocatia singuri.eu nu vedeam dacat 1 leu duminica sa vad matineul.fericitilor.stiti ce inseamna sa astepti gaina sa se oua sai iei oul ca sati cumperi sapte bomboane? daca nu era cocosul bun adio dulce.

Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Pai... 42 ron adica un adidas pentru ca al 2 lea il cumperi luna viitoare daca nu maninci nimic .adica faci economie... rusine parlamentarilor,,,,

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

42 lei.Cam putin.Inainte era si mai putinwinking

| petrovici2002 a răspuns:

Alocatia este de 42lei indiferent de clasa pe care o urmezi.

| danutzzz1992 a răspuns:

Eu am avut si alocatia 20 de lei
NU va plangeti!

| lola_2540 a răspuns:

42 de lei.

| Bianca26bb explică:

Bine, dragalasul, dar nu asta am intrebat...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am si eu o intrebare.Cat e alocatia in torino pentru romani?!
Sau in Alba. Multumesc