| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa sa curat un laptop de praf

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca vrei sa il desfaci sa il curati complet singurul meu sfat este sa te duci la un Service cred ca te costa 20 de lei

| RazzyFUnik a răspuns:

O lei
iei spiratorul il dai la minim solosesti teava si aspiri canalele dintre taste, eventual daca sunt locuri in care nu aspira bine foloseste o pensula de pictat dar ai grija sa nu lase par. pe piata exista si aspiratoare mini pentru laptop dar merge si cel de casa mai ales ca e criza