| leafboy a întrebat:

Cat timp acordati zilnic acestui site?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum sunt în concediu și îmi permit să stau mai mult. Nu stau noaptea ci ziua, 2-3 ore.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic, foarte mult. Intre 5 si 15 ore uneori. Am devenit dependenta de TPU. Chiar te prinde! big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Stau pe acest site in functie de timpul pe car il am la dispozitie si de cat imi permit ochii sa stau in fata calculatorului.

| cornculapte a răspuns:

Cam putin in ultimul timp. 9 din 10 intrebari sunt teme de casa sau probleme existentiale legate de Stardoll, Barn Buddy si culoarea de par care mi se potriveste (mentionez ca sunt inalta, 90-60-90 si as vrea o schimbare de look).

| Keshaaa a răspuns:

Sa zicem ca in jur de 8 ore pe zi. dar nu una dupa altahappy

| Ciresikaaa a răspuns:

Stau vreo 2 ore la calculator asa ca stau cam o orawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma insel stau foarte mult stau la pranza 1-2 ore si seara 2 ore ca este frumos site-ul si am dc sa stau pe el

| fLutu17 a răspuns:

Depinde de timpul de plictiseala pe care il am laughing