| laviniauntila a întrebat:

Cat timp dureeaza ca un pachet (nu foarte mare) sa ajunga in Onesti din Brasov? Vreau sa ii fac o surpriza lui bif de Craciun si nu stiu cand ar trebui sa trimit pachetul.

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde de firma de curierat. De exemplu Firma Cargus este mult mai serioasă iar dacă ei au luat pachetul de la tine în ziua respectivă, fii sigură că a doua zi va ajunge la destinatar până după-amiază. Eu am dat comandă și mi-a venit din București la Iași a doua zi.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mamă ți-am răspuns la întrebare din 2015...