| dulcika a întrebat:

Cate categorii de oameni exista si care sunt ele?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt prea multe categori ca sa ti-le sp pe toate.sad
exemplu:
oameni buni-oameni rai
oameni timizi-oameni curajosi
oameni bogati-oameni saraci etcbig grin

17 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Oameni buni, oameni rai si soferi laughing

eileen
| eileen a răspuns:

Sunt oameni si oameni...nu ii poti imparti in categorii.

assiris
| assiris a răspuns:

Oamenii sunt de doua categorii: 1. oameni care impart oamenii in categorii si 2. oamenii care nu impart oamenii in categorii.

daniela
| daniela a răspuns:

Fiecare om e unic in felul lui procentele de bunatate, umor, persevernta, curiozitate inteligente etc, variaza de la un individ la altul deci.

| Wtf9000 a răspuns:

Nu exista categorii de oameni!
Exista oamenii si femeile!

| kh1ss a răspuns:

2 categorii. oameni buni si oameni mai putin buni tongue

| claw_4117 a răspuns:

2 sau 3 depinde de punctul de vedere
- Invingatori sau invinsi
Sau dupa alt mod:
- Cei care fac lucrurile sa se intample
- Cei care asteapta sa se intample
- Cei care trag societatea in jos

| mariazet45 a răspuns:

Cred ca e o greseala sa imparti oamenii pe categorii, oamenii sunt oameni si atat, restul e doar recunoasterea lor in functie de gradu de rudenie, prietenie si pregatire profesionala.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu exista decat o singura categorie de oameni-pacatosi.
Sas cum scrie in Sfanta Scriptura, nu exista om pe pamant care sa nu fi pacatuit, singur Dumnezeu este fara de pacat.
In rest exista tot felul de diferente mai putin semnificative.

| cristi a răspuns:

Sunt multe criterii si principii dupa care poti imparti oamenii in categorii

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Pai se pare ca am ramas singuri pe lume;)
Au mai fost cro-magnom, nedeanderthal, erectus, habilist si altii.
http://en.wikipedia.org/wiki/Homo_(genus)

| meioana a răspuns:

Nu sunt categorii de oameni ci rasewinking

| miriam a răspuns:

Cred ca atatia cat exista este egal si cu numarul categoriilor, fiecare este unic in felul lui, este greu de clasificat tinand cont ca nici unul nu seamana intre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si restullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii nu se impart in categorii. (Iulia, psiholog clinician si psihoterapeut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 categorii: oameni normali, tarani si porci.

| stefy_4690 a răspuns:

Poi.depinde cum o iei... pot fi fete/baieti... destepti/descurcareti/prosti(adica nu-i duce mintea). pesimisti/optimisti...fiecare om=categorie diferita( rasp la care se gandeshte toata lumea) ...si altelebig grin ...sau nici unatongue