| yuly_6695 a întrebat:

In cate categorii se impart... OAMENII?

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

2 categorii: Normali si Anormali.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Credinciosi si necredinciosi
Buni si rai
Cinstiti si necinstiti
Simpli & vedete
Cu o situatie materiala modesta si bogati
Sinceri si mincinosi
Deci poti lua toate calitatile unui om si defectele, asa poti imparti oamenii!
Mai sunt si categoriile de sex si de varsta!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

In 2 categoriwinking!
eu si restulbig grin!

| zuzumic a răspuns:

daga happy... withyou vreau sa iti spun ca gresesti cand spui ca suntem egali in fata legi... ciuciu daca ai bani u scapi basma curata chiar daca ai omorat poate pe cineva si eu care poate nu am bani fac zdupi zdupi ( puscarie ) vreo 20`de ani ca nimica

| yoannah a răspuns:

Eu, tu el, ea, noi, voi, ei, elelaughing etc...laughing
Sunt multe categorii...
Insa principalele ar fi buni și raiwinking
ByyE!

| yoannah a răspuns:

De fapt... daca stau sa ma gandscputin...
OAMENII nu se impart in nicio categorie.straight face
Sunt oameni si atat.
Toti oamenii sunt fiinte si au aceleasi drepturi... nu conteaza daca esti curios, urat frumos, prost...
Legile si drepturile sunt pentru toti oameniistraight face
ByyE!happy

| Alex >D a răspuns:

Off. nu ma pot abtine laughing
sunt 3 categorii de oameni : sefi, sefuti si f_tuti laughing) rolling on the floor

daN

| happy.....withoutyou a răspuns:

"Suntem egali"a spus cineva.Si avea dreptate, doar ca suntem egali in fata legii si cea a Lui Dumnezeu, in rest...
Eu ii clasific in 2 categorii bazice:
1.Introverti-oameni care se bucura de viata, ajuta pe ceilalti cu norma, se stimeaza pe ei insisi, dar accepta ca mai au de lucrat la ei
2. Extroverti-care sunt nesiguri pe ei, vor sa fie perfecti si sa aiba intotdeauna dreptate, acei care cauta laude din partea tuturor pentru ca Ei singuri nu se iubesc pe ei, oameni care ar fi in stare de orice timpenie doar ca sa isi realizeze scopurile

Mai sunt o multime de tipuri, in plus sunt sigura ca fiecare om pe pamint are propria categorie deci sunt vreo 5. 000. 000. 000happy

| DontAsK a răspuns:

In oameni si oameni.big grin

| mihaelanikol a răspuns:

Ba nu - sunt 4 categ de oameni...sefi, sefuti, f... ti si p...mea

scuze de cuvintele porcoase, am incercat sa cenzurez cat am putut, dar cam asa este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, buni rai misei blanzi curiosi, insusiri gramada, toate impreuna sunt ale noastre.