| flamey a întrebat:

Cate numere au aparut din revista COMORILE PAMANTULUI. vreau sa incep sa colectionez.este prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

A aparut abia numarul 1! Saptamania viitoare ar trebui sa apara numarul 2! Nu este foarte tarziu dar ar trebui sa te grabesti sa iei numarul 2! Revista este foarte interesanta si cristalele sunt chiar realewinking

9 răspunsuri:
| Anonima_9977 a răspuns:

Un singutr nr. pana acum
http://www.deagostini.ro/index.php

| Aenoenienanonim a răspuns:

Inca mai e primul numar

| Sunshine_3662 a răspuns:

Nu a aparut decat primul numar! Cred ca il mai gasesti!

| CrazySunshine a răspuns:

A aparut numarul 1 si peste 3 zile este si numarul 2

| CrazySunshine a răspuns:

Este numarul 1 si peste 3 zile apare numarul 2

| CrazySunshine a răspuns:

Nu este prea tarziu mai este numarul 1 daca mai gasesti si peste 3 zile apare numarul 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| diana4u_6836 a răspuns:

A aparut luni 13 septembrie primul numar...si inca se gaseste!

| BlueDiamond a răspuns:

Nu stiu cred ca 7.