| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Cate zile trebuie sa stau cand am bubat e a 10 zi de cand am bubat si am observat ca bubele daca le dau cu mixtura mentolata se rup din ce cauza oare?

Răspuns Câştigător
| onlyforme a răspuns:

Poi acum depinde unde le ai poate cand dormi noaptea e patul aspru te freci si acestea se rup ca si eu am avut probleme dar le dadeam cu mistura si au disparut dar cand dormeam dormeam doar pe burta si nu mai purtam nici un tricou pe mine prin casawinking Funda xD?