| paul365 a întrebat:

Cati gb ram pot sa bag in fujitsu Siemens amilo pi 2540. funda

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Inca 2 GB pe langa cei doi care ii mai ai. Deci maxim 4 GB de memorie RAM poti sa ai.

| paul365 explică (pentru neluL):

Daca imi cumpar inca 2 gb rami se pot instala sigur? Nu vreau sai cumpar si sa raman cu ei ca nu merg.

| neluL a răspuns (pentru paul365):

Daca stii ce sa cumperi si sa-i instalezi e OK.

| paul365 explică (pentru neluL):

De cumparat am gasit pe net model pentru laptopul meu si de instalat vine cineva si mil instaleaza.Joc niste jocuri wii emulate cu dolphin si de o luna cand intru sa joc ceva scrie not conected.Pot sa fan ceva.(Am windows 8)

| neluL a răspuns (pentru paul365):

Nu stiu cu emulatoarele astea.

| Master1ro a răspuns:

Maxim 4GB DDR2 667 Mhz

| valorosu1995 a răspuns:

4 RAMi frumoși! laughing