| cosminboy12 a întrebat:

Cati mb sa pun la windows 8 pe 32 biti eu am 768 mb stiu ca e putin da va merge stiu ca cineva are.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce te referi cand intrebi cati mb sa pui?

daca zici de ram, ai nevoie de minim 1G pentru wind 8 pe 32... ca altfel abia o sa se miste pc ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam puțin. Mai adaugă 1GB de ram, nu mai costă așa mult în ziua de azi. Așa o să fii mai liniștit.

| awspam a răspuns:

A deci iar deastia, are si el windows 8 de nu isi mai intra in figuri si el habarnare cat e 7x8, inteligentu superdotatu

Răspuns utilizator avertizat
| awspam a răspuns (pentru alexbm):

Nu mane dar nu ma lua pe mine cu din astea cu cati mega biti sa ii pun la windows cand tu habarnai ce vrei de la el, spatiu de lucru, descarcare in ramii, spatiu de procesare, pentru temporal; e, pana mea, habarnai ca astea noi au 4 partiti de lucru si tu stai doar pe una sau faze ca se poate incadra in altfel de chenar sa lucreze pe sistem mai complex altul decat ce e cel cu care incepe, explica daca tot ceri o informatie calumea ce anume vrei sa stii

Răspuns utilizator avertizat
| awspam a răspuns (pentru alexbm):

Merci, si tu, toate bune, -- acum sincer hai sa ii spun ca am inteles cam ce bate el bu biti lui e cred ca vorba de screen, daca sa il lase pe 32 cum este sau sa il mute pe 16, cred ca asta vrea sa afle, ideea e ca tot aia e grafica la tehnica de acum numai e o problema, merge superbine nedetectabil la ochiul liber ca e 32 sau 16, dar na, daca e de altceva memorie sau spatiu de lucru, is alte treburi si alea oricum are protecti si chiar daca il pune zero 0 tot is mai gaseste alternativa ca in felul asta si inregistreaza ce se lucreasza pe el, lucreaza pe 2-4 partiti OS 8 ul

Răspuns utilizator avertizat
| Zahhak a răspuns:

Nu prea cred ca merge. incearca totusi la 16 biti. Parerea meawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zahhak):

Îmi spui și mie unde ai auzit tu de 16 biți la sistemul de operare 8? Sincer. Că văd că ești specialist, așa...