| lllarisaa02 a întrebat:

Cati prieteni poti avea maxim pe facebook? sau e fara limita?

15 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

5000 prieteni.

| adybutterfly a răspuns:

No limit

| lllarisaa02 explică (pentru adybutterfly):

Poti sa ai si 100 de mii? laughing) pe bune?

| Bogdan8102 a răspuns:

5000 de prieteni

| Biutzamagic a răspuns:

Buna,5000 dar cred ca atatia prieteni ati faci doar daca ai contul de 1000 de ani, adica pe bune cine are atatia prieteni?happy funda plss

| synguratycul95 a răspuns:

| Adrian102 a răspuns:

5000, dar sa fiu sincer nu stiu la ce iti trebuie asa multi prieteni.Pun pariu ca cunosti vreo 60 asa din vedere si cu cel mult 30-20 ai vorbit direct.Dar cu cat ai mai multi prieteni creste posibilitatea de mai multe like-uri, nu? Cu cat ai mai multe like-uri cu atat esti mai cool, sau cel putin asa cred unii.

| lllarisaa02 explică (pentru Adrian102):

Tragi concluzii aiurea si fara rost, du-te culca-te. in primul rand nu ma cunosti, deci n-ai de unde stii cati cunosc, si il al-2lea rand, intrebarea e pusa findca eu am deja 3 mii si cv si ma intrebam oare pana cand mai se poate sa mi se trimita cereri! asa ca pa!

| Adrian102 a răspuns (pentru lllarisaa02):

Ok,ok,nu te impacienta.Nu te cunosc dar 85% din oamenii care isi fac multi prieteni ii fac doar pentru like-uri ( asta e adevarul), deci tu nu cunosti nici o mie, deoarece daca ai cunoaste 1000 de persoane nu ai avea timp pentru toate si in ceeeeeel mai fericit caz ar fi doar ca si niste cunostinte.PS M-am culcat happy

| lllarisaa02 explică (pentru Adrian102):

In orice caz, cunosc peste 200, asta numai din scoala, plus rude, familie, verisori etc, stai linistit ca cunosc mai multi din ce iti imaginezi tu, doar ca eventual nu am multe tangente cu multi dintre ei, dar totusi ii cunosc.

| idkletitburn a răspuns:

| LuczaCsillaNicoleta a răspuns:

Cati prieteni pot avea pe Facebook

| Vally_Sannyas_1955 a răspuns:

5000 este numarul maxim de prieteni!

| cristianvintu98 a răspuns:

Https://www.facebook.com/......lo/friends poftim domnisoara care are 100 000 de prieteni

| Marton_Ioan_1975 a răspuns:

Citi preteni poti sa ai pe f