| BlackAngel112 a întrebat:

Caut de mult photoshop nu stiti unde il pot gasi? Va roog sad si scuze de categorie dar e cea mai folosita.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca se gaseste la Dragoste si sex?

| BlackAngel112 explică (pentru anonim_4396):

Pai este folosita foarte des aceasta categorie happy

| BlackAngel112 explică (pentru anonim_4396):

Pai este cea mai des folosita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAngel112):

Exista un regulament si trebuie respectat.Cine nu il accepta este liber sa isi caute alt site.Numai bine.

| BlackAngel112 explică (pentru anonim_4396):

Care e problema ta? Ti-am zis ceva rau? Am avut nevoie de raspuns urgent.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAngel112):

Eu ti-am spus ca exista un regulament si trebuie respectat.La Dragoste si sex, nu se dezbat astfel de probleme.Numai bine.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Sau pe
f i l e l i s t

| pvladgabi a răspuns:

Http://adf.ly/E67XT
Aici este!