| ladygaga_9941 a întrebat:

Caut un film de mult timp, l-am vazut in copilarie era cu un dragon cu o fata (aceasta fata avea o papusa vorbitoare care era intr-un sac) si stiu ca in film mai erau si niste cavaleri si dragonu la sfarsit este omorat de un barbat asa imi aduc aminte.

2 răspunsuri:
| Mara15 a răspuns:

Imi pare foarte cunoscut... Poti sa spui mai multe detalii poate imi amintes.Multumesc. happy

| ladygaga_9941 explică:

Si imi mai aduc aminte ca fata sa costumat in cavaler, a fugit in desert cu papusa (nu prea imi mai aduc amintecrying )