| mafiotuXXL a întrebat:

Caut un script anti recoil Sa mearga bine Ak47 si m4a1 sa nu mai sara mai ales ak47 lasati link sau numele script anti recoil big grin dau fundita...

1 răspuns:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Este un cfg de fapt. Dar ai grija, daca ai steam risti sa primesti Disable la cont-ul de steam. Si m-ai ai rija ca pe unele server acest "script" sau "cfg" este considerat cod.
Dar totusi iti voi da un nume la un CFG sau SCRIPT care mentine Anti Recoil..." Project 7 CSS " scrie asa si vei gasi! Fundulita? ^_^