| csillasz69 a întrebat:

Caut vecini Farmerama. Sunt: csillasz69
Va astept

Răspuns Câştigător
| AnonymousM a răspuns:

Te-am adaugat happy sunt ---MyshuPyshu--- love struck Fundita? love struck puppy dog eyes

28 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sheila_titza si vreau sa fiu prietena ta. Te rog sa ma accepti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cred ca mai am ceva locuri pentru "VECINII":X numele meu este
. ella_bella. si as fi fericita sa fiu vecina :X tabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut vecini\vecine. numele: ProblemeGogule

| myruna2012 a răspuns:

Alex-Vlad sunt eu

| mialuatcontu a răspuns:

Nam timp sa va bag dar bagati-ma voi pe mine si apropo numele meu de la farmerama este duduloi77

| vladimir74 a răspuns:

Vlad37 sunt. Cum imi adaug vecinii?

| Daniel2500 a răspuns:

Popaalex96

| eMoMiCuTz a răspuns:

Vreau si eu vecini sad sunt lv 15 si cresc tongue eu sunt : FermierulVali

| eMoMiCuTz a răspuns:

Daca mai aveti nevoie de vecini : popaalex96 dau acc oricui sunt lv 18 si creste big grin sunt foarte activ. Va astept.

| mary_2806 a răspuns:

Marytzu_98 aduagatima la vecini :*

| mary_2806 a răspuns:

Marytzu_98 numele meu caut vecini pls pop:*:*:*

| Sandra_3834 a răspuns:

Si eu caut vecini Farmerama.Sunt:Budoiu_sandra va astept.Pop:*

| neith a răspuns:

Si eu am nevoie de vecini add gagicuta10 adauga-ma daca mai ai nevoie

| MorosanVictor a răspuns:

Eu intru de bagati-ma voi ca nu am timp numele meu de la farmerama (volovat)

| Fifica25 a răspuns:

Vreau sa devenim vecini adresa mea este alinatudose10@yahoo.com

| Victor_Costy_1988 a răspuns:

Salut am si eu nevoie de vecini add me pls -costy69- pup

| andreiadi92 a răspuns:

Adauga andreiadi92, farmerama

| andreiadi92 a răspuns:

Caut vecini Farmerama.Sunt andreiadi92. Va astept

| dicdic79 a răspuns (pentru andreiadi92):

Caut vecini dicdic79

| cimpancatalin80 a răspuns:

Caut vecini pentru jocul fermarama numele meu este cimpancatalin80. Putenti sa intrati adresa de mail cimpancatalin@yahoo.com

| cimpancatalin80 a răspuns:

Sunt un jucator fermarama cine vrea poate sa ma acceseze ca vecin eu o sa dau accept celor care vor sa se invecineze cu mine numele meu de fermier este cimpancatalin80

| Agresiv07 a răspuns:

Si eu caut vecini.Add Agresiv07

| dinueduard02 a răspuns:

Dinueduard02

| gujba a răspuns:

Vreau si eu vecini pe farmerama...sunt foarfte activ.am doua conturi:tolmanandrei si ionutgujba.va astept ca vecini

| 4l3csutz4 a răspuns:

Numele meu de cont este 4l3csutz4 si 4lecsutza am doua. astept sa ma adaugatiwinking multumesc anticipathappy

| george_4150 a răspuns:

Salut
adaugati-ma si pe mine careva
sunt:georgecena22

| Carb00n a răspuns:

Baga Alex.stelist