| anonim_4396 a întrebat:

Ce agentie de schimb valutar din Falticeni, care primeste si Euro in monede(1, 2 euro, euro centi) stiti? Eu am fost pe la cateva si nu primeau monede.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu doar bancile mari schimba monede in bancnote euro. Incearca la BCR, BRD-GSG sau Transilvania.

Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa le schimbi la careva banca. Ei se ocupa si cu monede.

| AFR81 a răspuns:

Casele de schimb valutar nu primesc monede. Schimba-le la banca.

| StephanSaiyan a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea se pri! esc monede..., iar în Fălticeni nu stiu daca este ...........trec des în drum spre liceu dar nu am văzut vr-una care să primească monede

| animaland a răspuns:

La banca iti schimba sigur.