| mirymire97 a întrebat:

Ce antivirus e mai puternic si de unde il pot descarca?

12 răspunsuri:
| Emilian86 a răspuns:

Depinde, fiecare cu preferintele lui. Eu as spune Kaspersky ultima versiune insa este destul de greu de umblat cu el. Iti recomand AVG Antivirus, Eset NOD32 sau BitDefender. Cat despre descarcare il poti lua de pe oricare site, doar scrii pe google free download bitdefender sau orice altceva si iti apar rezultatele. De acolo sper sa te descurci tu. Succes

| Alyn1998 a răspuns:

Incearca Avira ca e cel mai bun chiar daca top 10 nu spune asta
eu am avira si nu tb sa ii dau update decat la vreo 2 saptamani spre deosebire de vreun bitdeflender sau Nod 32
este si gratis si foarte bun
funda plssss? big grin

| AndreiP98 a răspuns:

Cica cel mai bun la ora actuala(gratis) e avira

| Evans a răspuns:

Eset NOD 32 De Pe Site-ul Oficial http://www.eset.ro/download/index.php

Funda :D?

| MariusMercenarul a răspuns:

Salut Cel mai bun antivirus este Kaspersky Antivirus 2011 si il poti descarca de aici http://products.kaspersky-labs.com/......6ro_ro.exe

| ViPeR_5346 a răspuns:

Iti recomad AVG antivirus 2011 este bun detecteaza orice fel de virus se update-eaza cel putin odata pe zi si nu te lasa sa deschizi fisiere care contin virusi Download : http://download.cnet.com/......20142.html

| AdinaA11 a răspuns:

Karspersky iti recomand...incearca sa cauti pe net si sa il iei cu tot cu key! BAFTA

| mirymire97 explică:

Va multumesc din suflet dar orice antivirus as da nu vrea sa-mi deschida pagina. imi apare ups. google.(stiti voi cum) cred ca singura cale este sa imi reinstalez window-ul sad

| aLeX_2850 a răspuns:

Cauta avira antivirus sau karsperskywinking

| mihail_9885 a răspuns:

Mirymire97 eu iti recomand avast free antivirus eu il folosesc de jumate de an mi-a venit un virus win32 si avastul mi la pus in carantina. funda

| Roxxmi98 a răspuns:

Avast este un antivirus destul de bun.Nustiu exact de unde sa-l descarci dar cauta si tu.winking

| Beauty_6396 a răspuns:

Nod32...il poti descarca de pe net...scrii pe google Nod 32 antivirus free download