| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca telef.meu e blocat pe orange si eu vreau sa trec pe cosmote? Si cat costa o cartela cu numar pe cosmote? Multumesc

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un SIM cosmote e vreo 16 lei (sau era). Da-mi un mail cu modelul telefonului tau, poate te pot ajuta sa-l decodezi!

| emima a răspuns:

Intai trebuie sa decodezi telefonul costa vreo 20 lei pe urma iti cumperi cartela de cosmote care costa 20 si ceva de lei asa am facut eu cu telefonul meu

multa bafta...

| girlxx21 a răspuns:

O cartela cosmote costa pana in 15 RON. Trebuie sa te duci cu el la un service mobile sa ti-l deblocheze. nu vei putea folosi cosmote daca e blocat in orange happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il duci la decodat in p-ta sudului. 30ron operatiunea

| maya23_6465 a răspuns:

Te duci la un magazin de telefoane si il decodezi, e destul de simplu iar o cartela de cosmote costa cam 20, 21 de lei

| alexandra_2644 a răspuns:

Daca e blocat il duci la un sediu de telefoane sa ti-l deblocheze, o cartela cosmote cu nr costa vreo 20 lei.......cat sa coste?