| iapa a întrebat:

Ce-as putea face sa-mi creasca parul rapid? e foarte des

2 răspunsuri:
| Kaaatyyy a răspuns:

Pai
Si eu am parul des si la mine creste destul de greu, adica am citit ca la cam 3 luni trebuie sa mergi sa-ti tunzi varfurile, ar trebui sa ai si o alimentatie corespunzatoare...
Am mai citit ca merge si cu tratament cu gaz sau cu petrolthinking Dar odata la 2-3 saptamani, fiindca altfel nu e prea bine...thinking
Sau...ai putea sa incerci cu frunze de nuc si urzica...dar inchide culoarea paruluithinking

| Kaaatyyy a răspuns:

Sau,dar nu cred ca e foarte sanatos pentru par, ai putea sa-l porti prins
Eu l-am purtat cam o luna, incontinuu...si ziua si noaptea si a crescut destul de multthinking Dar problema a fost ca firele s-au despicat dupa aceea, si parul meu a ajuns sa fie... uriasrolling on the floor