| AllanClare a întrebat:

Ce camera video pentru masina sau sport sub 120 de lei imi recomandati? Stiu ca nu va fi o investitie prea buna, dar momentan cu atat vreau sa incep.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand camera asta, are reviuri f bune vanzatorul si a vandut deja7033 bucati:

https://www.aliexpress.com/......01327.html

| AllanClare explică (pentru Violleta2022):

Mersi de link, dar nu s-a inventat inca camera virtuala care sa se apropie macar de valoarea ochiului uman in pixeli.E ceva fals.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AllanClare):

S-a inventat, dar este foarte scumpa aceea, ori baiatul asta voia ceva sub acceptabil, dar sub 120 lei, adica $25-28, ceea ce i-am si recomandat pentru bugetul lui.

| AllanClare explică (pentru Violleta2022):

Nu devia, vreau sa stiu cum se numeste aparatul ce imita performantele ochiului uman.Prieteneste,nu o spun cu rautate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AllanClare):

Sunt pe Aliexpress camere performante, dar pretul lor este de la $600 pana la $850 daca esti interesat:
https://www.aliexpress.com/......amera.html

| acidelic a răspuns:

Salut, iti recomand ceva de pe aliexpress or banggood. Exista foarte multe camere ieftine si bune cu free shipping, doar ca dureaza ceva livrarea. Funda tongue