| Mo2002 a întrebat:

Ce cantareste meimult un kg de pene sau unul de aur

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Nici unul nu cantareste "meimult" decat celalat. 1 kg = 1 kg. Doar valorile sunt diferite.

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Unul de aur

| Zuzzy05 a răspuns:

Sunt egale. 1 kg este intotdeauna egal cu 1 alt kg indiferent daca acesta este de pene, aur, cartofi sau altceva...tongue.

| cocosnucifera a răspuns:

E tot un kg.la fel big grin

| JustThat a răspuns:

Cantaresc la felwinking

| slowmotion90 a răspuns:

Pai daca ambele au cate un kg care are mai mult? Cel de faina? happy funny

| kicku_4582 a răspuns:

Aur

| Lorena_9308 a răspuns:

Nici unul nici altul, daca sunt un kg atunci ambele au un kg

| biancadavid a răspuns:

Cantaresc la fel...adica au cate un kg amandoua. volumul difera... oricum taree laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, sunt egale tongue

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Normal ca kilogramul de aur!