| unoarecare2 a întrebat:

Ce carti merita sa cumpar care sa ma invete engleza foarte bine si sa fie practice cu teste si exemple? Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cartile nu te invata nici o limba,atat timp cat nu traiesti o limba niciodata nu o sa o inveti,o traiesti, asta inseamna o limba, traire, gandire, folosire

| mudokins78 a răspuns:

Do you want to know how the fuckk do I learn this god damn language? Just like Ray and aloken said!

| aloken a răspuns:

Incearca sa te uiti la documentare, filme fara subtritari si fi atent la pronuntarea cuvintelor. Poti sa stai mult si bine cu carti, ca nu prea faci nimic daca nu o practici si nu o auzi "la ureche" atat de des incat sa inveti ceva degeaba.

| RAY a răspuns (pentru aloken):

Cum sa intelegi ceva da nu ai un vocabular