| vandersar a întrebat:

Ce cod pun la Samsung galaxy s2 ca sa revin la setarile din fabrica dara ca sa sterg datele

Răspuns Câştigător
| aikman01 a răspuns:

Pai daca nu iti merge din setari, nu cred ca merge (doar la Nokia merge stiu)... daca vrei sa il dai la zero tasta de volum sus +butonul home+tasta on/off
funda?

3 răspunsuri:
| Salluty a răspuns:

Pai intri setari-aplicatii-(jos) revine la setarile din fabrica.
Chiar ieri mi-am sters si eu laughing)
Dar vezi sa ai contactele salvate pe cartela sau in sim. Funda? kiss

| Salluty a răspuns:

De fapt era setari-confidentialitate-(jos) revenire la setrile din fabrica.

| eugen72 a răspuns:

Foloseste codul... *#*#7780#*#* si toate satarile vor fi ca din fabrica