| andre3a_6862 a întrebat:

Ce comentari sa las pe facebook? straight face

imi spuneti cateva? plz

fundita!
happy

Răspuns Câştigător
| YourMother a răspuns:

1. love your eyes; x
2.vad un inger; x
3. trebuie` sa dau un like urgent; x
4. spumpul/scumpa de tine! ci ti puup :*
5. nice girl/boy, nice photo!

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Fiecare are personalitatea lui proprie in care isi exprima emotile cand face un comentariu deci daca vezi o poza frumoasa spune"este foarte cool acesta poza bravo"daca este una urata"mie una nu-mi place este chiar urata din punctul meu de vedere"daca este amuzanta"este chiar amuzanta este frumoasa/urata poza aceea"...si asa mai departe:0.
Asta e daca iti place aceea poza si facebook-ul unei persoane nu este asa de greu spune ce simti cand vezi acele poze/facebook

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Dai pe poza respectiva ex a ta sau la alti prieteni si jos unde e casuta scrii ce vrei happy

insa atentie trebuie sa-ti fie prieten casa lasi commuri
funda?:X plz:*
succes