| xChampiionOrLooser a întrebat:

Hey!
De ce numai pot posta comentari pe Facebook la pagini?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

Salut,candva ai postat ceva gresit si te-au blocat sa nu mai poti comenta la pagini, de obicei este temporar.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizeaza pagina, intra din nou in cont. Defragmenteaza pc.

| Grimmjow69 a răspuns:

Facebook scrie ca iti asumi raspunderea pentru comentariile postate acolo la termenii si conditiile Facebook, probabil ai postat prea multe comentarii sau prea vulgare.
Dar poti contacta prin e-mail reteaua Facebook prin care sa le ceri deblocarea Contului.
Ori exista posibilitatea de a bloca contul tau doar pentru 30 de zile si este clar 30 de zile nu 29 nu 20 ci 30.

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Ai comentat de prea multe ori, trebuie sa astept 24 de ore de la prima avertizare si daca ai asteptat si nu ti s-a deblocat trebuie sa-ti faci alt cont!
Funda cumva?