| MonsterCool a întrebat:

Ce desene as putea realiza pentru Ziua Francofoniei in cadrul unui proiect scolar?
Astept idei!
Dau funda celui care are cele mai bune idei si vreau raspuns urgent in cateva zile deoarece campania nu dureaza mult please!

1 răspuns:
| RobbyRby a răspuns:

Aw a trecut dar nu e nimic happy poate data viitoare o sa te ajute ce iti voi spune happy daca lucrezi intr-o institutie de invatamant si detineti un video-proiector ar fi bine sa proiectati tot felul de cantece si imagini legate de Francofonie sau alta varianta happy gantestete la o varianta de pliante cu tot felul de mesaje legate tot de Francofonie cu multe desene, culori etc happy sau sa organizati cu mai multe clase un concurs de desene cu tenta specifica si cele mai bune 3 desene sa fie premiate happy daca ati face toate aceste lucruri cu siguranta o sa iasa ce frumos happy