| Eveelina a întrebat:

As vrea cateva idei despre ce as putea sa-i cumpar prietenei mele cele mai bune de ziua ei. M, ai sunt 5 zile. Ea cateodata e alintata, o cheama Elena, are 14 ani. Help pleasehappy

Răspuns Câştigător
| Eleenaa a răspuns:

Buna Evelina! Ai putea sa-i cumperi un ursulet se plus, o suzeta daca tot zici ca e alintata! Si daca e mai copilaroasa nu cred ca o sa fie atrasa de bijuterii, barfumurii etc! Bafta!:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar e pritena ta cea mai buna ai sti foarte bine ce sa-i cumperi happy

| Eveelina explică:

Ahalaughing) La suzeta m-am gandit si eulaughing

| SkizoSkillz a răspuns:

Cumparai un prezervativ asa ca la 14 ani sa il foloseasca cu cine vrealaughing